לשירותכם:
072-3901305
לקבלת ייעוץ משפטי, השאירו פרטים
לכל שאלה חייגו:
072-3901305

פורום זכויות העובד

+ הוספת הודעה

לאחרונה חלו שינויי נהלים בחברה שבה אני עובדת
ואחד מהם ניכוי זמני הפסקה מהמעסיק
עד כה המעסיק היה משלם לנו עבור הפסקה
ומעכשו המעסיק החליט ש10 דקות הוא משלם
ו20 דקות יהיה על חשבון העובד
באיזה סעיף אני יכולה לראות במשכורת את ההורדה של זמן ההפסקה שלי
והאם יש סעיף כזה במשכורת כדי שאוכל לעקוב אחרי זה תודה מחכה לתשובתך יום נפלאנתן לראות את הקיזוז בדוח הנוכחות החודשי.עו"ד אורנה שלום, אני התחלתי לעבוד לפני 19 שנה בעמותה והמשכתי לעבוד שם לאחר גיל פרישה, לפני חודש הוחלט להוציא אותי לפנסיה. במהלך שנות עבודתי היו תקופות שהיקף השעות שלי היה גדול ובשנה האחרונה הצטמצמו לפחות מחצי ממה שהיה, אני מקבלת שכר שעתי. האם אני מקבלת פיצוים לפי שנה אחרונה? האם אני יכולה לדרוש חישוב לפי תקופות עבודה? אשמח להדרכתך, תודה מראשתשלום פיצויי הפיטורים אמור להיות מחושב על פי תקופת עבודה, קרי ממוצע לכל שנת עבודה על פי השכר האחרון.שלום אני עובדת במקום העבודה שלי כבר שלוש שנים ומגיעה לשם בתחבורה ציבורית במשך כל תקופת ההעסקה שלי לא שולמו לי הנסיעות שהן מאה שקל לחודש כלומר חופשי חודשי בעל הבית כבר חודשיים אומר שיטפל בזה ובעצם לא מטפל בזה האם אפשר להגיש תביעה על כךאכן כן, על פי חקו הנך זכאית לתשלום הוצאות נסיעה.התחלתי מקום עבודה חדש בשבוע 20 להריוני. במזל טוב ילדתי לפני חודש וחצי. כמה זמן חופשת לידה מגיע לי ? בנוסף, המעסיק לוחץ לקבל תשובה על המועד בו אני מתכננת לחזור ואני עדיין לא יודעת, האם יש זמן מסויים שבו אני חייבת להודיע לו ?שלום רב, אני עובד בחברת ניקיון שנה וקצת והחלטתי להתפטר.

רציתי לדעת האם האם אני זכאי למשיכת כפסי הפיצויים מקופת הפנסיה ומביטוח המנהלים? האם סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורין חל עלי?https://employment.molsa.gov.il/Employment/WorkRights/ExtesionsOrders/H058.pdf

אכן כן, על פי צו ההרחבה, הך יכול למשוך את פיצויי הפיטורים.אני עובדת במקום עבודה לכאורה ''מכובד'' אבל שלילת זכויות בתקופה מסויימת כמו נסיעות, ימי חופש , חגים , פנסיה ופיצויים , ואז גם הרעת תנאים צעקות קללות השפלות , לשון הרע והוצאת דיבה , מצב שפוגע בבריאותי הנפשית ופיזית , ברור לי היום שאוכל להגיש מכתב להשלמת החוסרים תוך 30 יום , אחרת אתפטר בדין מפוטר , שאלתי היא איך אני תובעת על ההתנהגות הפוגענית ? אני מרגישה היום ''שטיח'' ורק אוכל להשב לו החזרו כוחותיי והביטחון העצמי אני מרגישה דרוסה וחסרת אונים , אשמח לתשובהאף עובד לא אמור להרגיש כך במקום העבודה ומעסיקים לא אמורים להשפיל את עובדיהם.

שוחחנו טלפונית, מאחלת לך חג שמח.

אורנהברצוני לציין שאני עובדת משמרות ערב בוקר לסירוגין 6 ימים בשבוע
תמיד עולה בי השאלה הבאה שמגיע תקופה החגים
הבנתי שמי שעובד ערב חג מקבל את החג עצמו
מה קורה אם אני עובדת במוצאי החג?
אייך מתבצע התשלום של ימי החג?
האם משלמים לי את יום החג +השעות של מוצאי החג ?
או
שמשלמים לי רק את השעות שעבדתי במוצאי החג?


אשמח אם תעני לי לשאלתי
תודההתשלום בגין יום חג, אם את עובדת יום לפני החג יום לאחר החג, ולכן, אם עבדת יום לאחר החג, הנך זכאית לתשלום יום החג עצמו.אם כך אני מבינה ממך
שאם עבדתי בערב החג והגעתי לעבוד במוצאי החג
אני אמורה לקבל תשלום עבור
יום החג + השעות העבודה שעבדתי במוצאי החג
האם הבנתי נכון את דברייך?אם כך אני מבינה ממך
שאם עבדתי בערב החג ונקראתי לעבוד במוצאי החג
אני אמורה לקבל תשלום של יום החג + שעות העבודה שעבדתי במוצאי החג
האם הבנתי נכון את דברייך?ערב טוב,
קצת ארוך ובכל זאת ממש אשמח לעזרה!

אני עובדת בפנימייה המנוהלת על ידי אגודה פרטית. במהלך שנה שעברה עבדתי ב 60% משרה בתקן שנקבע בהסכם קיבוצי (ישן ולא מעודכן של משרד החינןך)ולקראת סוף שנת הלימודים הסכימו להעלות את המשרה שלי ל 100% החל מחודש אוגוסט. ההסכם נעשה בע"פ בתחילת חודש יולי מול המנהלת הישירה שלי. בהסכם זה נקבע שאני לוקחת על עצמי תפקיד חדש השווה 40% נוסף לתפקיד הקודם ושסך הכל אעבוד במשרה מלאה. נשלח אלי מייל שכלל את הגדרת התפקיד החדש אך מעבר לכך לא היתה כל הסתייגות הנוגעת לתנאי השכר או תנאי העבודה. גם לא נחתם הסכם עבודה חדש.
פתאום, לפני כמה ימים בשיחה אקראית עם מנהלת כוח האדם היא נזכרה לעדכן אותי שהתפקיד החדש כלל לא יכנס לשכר הבסיס אלא יופיע כגמול תפקיד בשורה נפרדת ולא ישפיע על אחוז המשרה כלל. במילים אחרות בתלוש יופיע שאני עובדת ב 60% משרה בלבד, בפועל אני אתבקש לעבוד שעות של משרה מלאה והתפקיד החדש יופיע בשורה נפרדת ולא ברור מה החישוב לערך התפקיד במובן הכספי.
למיטב הבנתי אחוז המשרה משפיע על חישוב דמי הבראה, ערך ימי חופשה ומחלה ואולי עוד דברים..
בנוסף זה אומר שכל שינוי בהסכם הקיבוצי (כרגע יש מהלכים מול האוצר ובהחלט תיתכן עליה בשכר בשנה הקרובה) יחול רק על 60% ולא על ה 40% הנוספים.
זאת ועוד, השכר אותו הרווחתי עבור 60 % משרה עמד על ברוטו של 6000 (פלוס מינוס) כאשר הובטחה לי משרה מלאה הסקתי מכך שעבור 100% משרה אקבל ברוטו של 10,000. בשום שלב לא נאמר לי אחרת. בפועל בתלוש הברוטו הוא רק 8,200 בערך.
המנהלת הישירה אישרה בפני שהחישוב של 6,000-10,000 הוא הגיוני ונכון בניגוד למשכורת בפועל.

להרגשתי משהו פה מאוד לא תקין. אני נשארתי בעבודה הזו כי הבטיחו לי משרה מלאה - על כל המשתמע מכך. דחיתי הצעות עבודה טובות אחרות ושכרתי דירה חדשה שמגבילה אותי לעבודה הזו על סמך ההסכם שנעשה עם המנהלת שלי. וכעת אני מגלה שההסכם לא תואם את מה שקורה בפועל. אני רוצה להבין האם:
1. מעסיק יכול לשנות/לסייג את תנאי השכר והעבודה חודשיים לאחר ההסכם? או שכעת המעסיק מחוייב להסכם בע"פ וזו בעצם בעיה שלו שהוא לא הבהיר מראש את תנאי השכר?
2. האם הסכם בעפ הוא בכל תוקף חוקי ומחייב?
3. האם ההנחה שלי שהבטחה למשרה מלאה אמורה להתשקף בהתאם בשכר (כמו שכתבתי למעלה) בייחוד אם לא נאמר לי אחרת?
4. האם ניתן להגדיר חלק מהמשרה כגמול תפקיד נפרד ולהשאיר אותי על משרה חלקית,ו בפועל
לדרוש ממני לעבוד במשרה מלאה כשכל חישוב הגמולים/ קרן השתלמות/דמי הבראה/מחלה חופשה יחולו רק על 60%?
5. האם אני צודקת בהרגשה שהמצב לא תקין?
תודה ענקית מראש וסליחה על האורך 😁לצערי, שאלתך, אינה מתאימה לתשובה והתייחסות מעל דפי פורום זה.

ממליצה לך לפנות לייעוץ בנושא.


בברכה,

אורנה שמריהו, עו"דשלום רב.
אשמח לשאול שתי שאלות:

1. האם מעסיק יכול לחייב להוציא את העובדים לחופשה כפוייה מערב כיפור ועד סוף חג הסוכות, כאשר לעובד לא קיים מכסת ימי חופשה והוא אינו מעוניין להיכנס למינוס ימי חופשה (כלומר, לא ייגעו בשכר)?
מה החוק אומר בעניין זה?
אני רוצה להדגיש כי עקב תכנונים עתידיים, אין ברצוני להסכים לכך.
האם יש מה לעשות בנדון?

2. באם לעובד קיים מכסת שעות אך הוא אינו מעוניין להיות בחופשה כפוייה זו, האם יש מה לעשות בנדון?

יש להוסיף ולהגיד כי יש סניף נוסף שפועל במהלך החופשה ורק אלה שחייבים לעבוד, יוכלו לעבוד שם. (או מי שיתעקש וילך איתם ראש בראש עד הסוף)

בברכה,

ניקהיה ואין לך ימי חופשה, המעסיק לא יוכל להוציא ותך לחופשה כפויה ולהכניס אותך ליותר ימי מינוס בשלילה.

חג שמח ושנה טובה,

אורנה שמריהו, עו"דאני עובד בשכר חודשי מעל שנתיים, ולאחרונה המעסיק הציג את כוונתו לפטר אותי במפתיע, ולאחר דין ודברים ביקשתי שלכל הפחות יתחשב בי וייתן לי הודעה מוקדמת של 60 יום במקום ה30 להם הוא מחוייב. המעסיק קיבל את בקשתי ונתן לי התראה מוקדמת של 60 יום. בינתיים עברו כשבועיים מאז ההודעה המוקדמת ומצאתי מקום עבודה חדש.
1. האם אני עדיין מחוייב לתת הודעה של חודש מראש במידה ואני רוצה לעזוב לפני תום ה60 יום? (לצורך הדוגמא - אם אני מתפטר כשנותרו 45 יום להודעה המוקדמת - האם אני צריך "להתפטר" / להודיע מראש כדי לתת למעסיק 30 יום?)
2. האם במקרה כזה עדיין האירוע ייחשב לפיטורין או שזה ייחשב להתפטרות..?
3. האם יש משמעות לעובדה שכבר גוייס לי מחליף..?היי,

תנסה לסיים את יחסי העבודה בהסכמה, כי היה ולא, המעסיק יוכל לקזז לך מהשכר את ימי ההודעה המוקדמת.

עדיין תחשב כעובד שפוטר.

בכבוד רב,

אורנה שמריהו, עו"דאני עובדת במקום עבודה עם בעלים מהגיהנום ועוברת שואה , בגלל אילוצים כספיים , 4 שנים אני עובדת בסוכנות ביטוח שהיתה שולית ,כאשר הייתי העובדת היחידה שם , תרמתי ידע וניסיון ואסרטיביות ותוך זמן קצר הסוכנות גדלה באופן מהותי , שנה היה סביר ברגע שההכנסות היו בולטות והעסק גדל ומספר הלקוחות הוכפל ועוד ... והבעלים החמיא לי , התחיל הגיהנום אישתו פירשה את המחמאות בדרכה והתחילה להתנגח בי בכל דרך אפשרית להפריע לי בעבודה לעורר מהומות לסכסך ולהציק לי לאסור עלי לדבר עם בעלה , וגם עליו אסרה לדבר איתי ,
באחד הימים הגעתי למשרד וראיתי ששומר המסך שונה שאלתי מי נגע במחשב ? ואז התחילה להתפרץ ולצעוק היית פה ? התחילה לצרוח ולהאשים אותי שפרצתי למחשב מרחוק ואמרה לבעלה להעמיד אותי במקום ועכשיו , הוא קרא לי ואמר שהנושא בבדיקה משטרתית והוא יפעיל נגדי עו''ד , איש מחשבים שהגיע הסיר כל ספק ואז הסתבר שהבן של בעל העסק עשה חיבור משני למחשב , הייתי בהתקף חרדה מהצעקות והאשמות , למיטב זכרוני לא הגעתי למחרת , באחד הימים הייתי בשיחה אישתו נעמדה לידי עם צעקות ושאלות לא עניתי לה היא המשיכה לצרוח , כשסיימתי את השיחה צעקתי מה היה כל כך דחוף מה היא רוצה ?צעקתי תרדי ממני צעקתי שהיא מפריעה לי , היא התחילה לצעוק ולקלל הזויה מטורפת פוסטמה פח , תלכי מפה כבר , את מטרד , את מעיקה אני לא יכולה לסבול אותך (נאמר בנוכחות עובדת ) עניתי שאין בעייה שאשמח לקבל מכתב פיטורין , ואז תשובתה אני אגרום לך ללכת מכאן בלי מכתב פיטורין ובלי אגורה את תזרקי בלי כלום , ואז אמרה שגם בשכר שלי היא תפגע , וכך היה העמלות הופחתו , רוצה לציין שבמשך 8 חודשים לא שילמו לי נסיעות , 1.5 שנים לא הופרשו כספי פנסיה ופיצויים ועד היום זה כך , חופשות חג מאולצות לא שולמו ,1.5 שנים לא שולמו ימי חופש וימי הבראה וגם אז קיבלתי פחות ממה שמגיע , צבירת ימי חופש וימי מחלה זה לפי רצונו אחרי 4 שנים 22 ימי מחלה , ממוצע של 7 ימי חופש בשנה לא יותר , הצעקות האיומים בפיטורים הפכו לשיגרה , מאחר והיא הפעילה את בעלה אז גם הוא צעק עליי כדי לרצות אותה , הסיבה שנישארתי אלה אילוצים כספיים , הייתי בעיצומו של הליך פשיטת רגל לאחר סגירת עסק , החזקתי דירה יחסית יקרה כי לא היו לי צ'קים לשכירות , כך שהייתי תלוייה בעבודה ובמקדמות שלקחתי על חשבון השכר , עובדת שהגיעה ממש אחרי ברחה כל עוד נפשה בה בגלל אישתו שנכנסה איתה לעימותים ,לפני שנה הגיעו שתי בנות שראו אוירה קשה במקום של קללות וצעקות ושאלו אותי למה אני נשארת במקום מהגיהנום ?כאשר הם ציינו שאני האדם הנחמד והסימפטי במקום אישתו התחילה להשתולל ולהעליב , שתקתי , באחד הימים נכנסתי למסור מסמך לבנו של בעל הסוכנות ודיברתי בשקט האבא התחיל לצרוח בואי הנה מייד עכשיו , והתחיל לתחקר אותי מה אמרתי לו הייתי בהלם ניסיתי להתחמק והוא התחיל להשתולל עם צעקות שהרעידו את הבניין שקרנית רמאית נוכלת הסתכלתי בהלם וברחתי לכיוון הדלת נכנסה אחת הבנות וראתה , התביישתי נורא גם הבן שלו ראה ושמע , הבנות הסתכלו עלי בהלם איך אני יכולה לספוג את הזוועה הן היו חודש חודשיים וברחו, אז גם להם הוא קרא רמאיות ונוכלות , מאוחר יותר הייתי לבד במשרד הוא פנה אלי והזכיר לי שאני מקבלת מקדמת שכר וצרח אני בז לך מעומקי נשמתי , היו ימים שהחסרתי במשרד ימים עם חרדות ימים עם ייאוש , היו גם ימים שהוא צווח עלי ואחרי שצווח אמר מחר בטח לא תבואי נכון ? הבן של בעל העסק שבעצמו סוכן רצה להכשיר צוות כדי לצאת לשטח , לאחר שהבנות עזבו הוא צעק ורב עם האבא שהוא ואישתו של האבא מתנהגים כמו חיות ומבריחים עובדים , ואז צרח שהוא לא רוצה את אישתו של האבא במשרד כי היא ארסית והעמיד אולטימטום או היא או הוא במשרד בלהט הויכוח והצעקות הוא דפק את היד בקיר ושבר אותה , אז באמת אישתו של בעל העסק כמעט ולא היתה בשנה האחרונה , אבל את הארס היא המשיכה ,הייתי מקבלת טלפונים בשעות הזויות 20:00 21:00 עם צעקות והאשמות כשהיא ברקע ולאחר שצווח דקות ארוכות כאשר אני מקשיבה ולא מגיבה , הוא ניתק , לפעמים רצף של טלפונים גם בשעות העבודה עם האשמות שווא וצעקות ואיומים בפיטורין , מפגרת לא מתפקדת מטומטמת פוסטמה , האמת שאני מגיעה למשרד מבועתת בכוננות ספיגה בחודשים האחרונים מהלחץ והבעתה אני גם לא לגמרי מפוקסת , אני עושה טעויות , מנגד כמות הלקוחות גדלה כך שאין לו צורך בי ןזה בסדר, במקום לפעול ממקום של בן תרבות , ולסיים את ההתקשרות הוא מנסה בכל דרך לגרום לי להתפטר לעזוב והוא גם אומר לי את זה , הוא מאיים כמעט כל יום בפיטורין אבל לא מכין מכתב פיטורין ומאידך גם אומר שלא ישלם פיצויים , יש שהוא קורא לי וצורח תשבי ומודיע עכשיו את בשימוע את מוקלטת איחרת ? החסרת ? היה או לא היה ? היה או לא היה ? וכל זה עם מבט מטורף ושואג , שאלתי אם אני בבית משפט , והאם זה שימוע כחוק ? ואז שאלתי למה אני צריכה לסבול את ההתנהגות הזאת ? ואז הוא ענה תתפטרי , עניתי עברתי פה שואה לא פחות ונראה לך ואני אוותר על מה שמגיע לי על פי חוק ? ואז הוא ענה את הפיצויים לא אשלם לך , ואני מאמינה לו כי גם את שאר הזכויות הוא גזל ממני , נכון להיום הוא רבוי לקוחות מעבר למה שהוא יכול להכיל ובאמת אין לו צורך בי אבל הוא מנסה להתיש אותי ולשבור אותי נפשית , וזאת כדי לא לשלם לי פיצויים יש לי התחייבויות כספיות לחודשיים הקרובים כך שאני חייבת את הזמן הזה שם, אם לא אקרוס קודם נפשית , אגב על כולם הוא צועק ואגרסיבי אבל אני הפכתי לשק החבטות מאחר ואני לוקחת מקדמות שכר , הוא מנצל זאת , ואני מבליגה בלעתי ים צפרדעים בגלל המקדמות הללו , שני אנשים שהתקבלו לעבודה לפני כחודש ,הבחור ראה את התנהגותו של בעל העסק ופשוט בכה ושאל למה הוא מתנהג כך כלפיי , ואמר שהבעלים לא ישר ונוכל כי גם אותו הוא רימה , והבחורה שהיתה עדה גם כאן לצעקות שהוא צעק עליי נוכלת שקרנית רמאית , אותה בחורה שאלה אם הוא תמיד מתנהג כך כלפיי ? הפכתי קורבן תורן לשני פסיכופטים מהגיהנום , בחודשים האחרונים הוא הטיל עלי סנקציות עם המקדמות שכר כדי לשבור אותי , באמצע אוקטובר אסיים התחייבויות כספיות , ואוכל לזוז מהמשבצת שלי רוצה לשאול מה הם זכויותי האם אוכל לתבוע את כל כספי הפיצויים הפנסיה במלואם ? האם אוכל להתפטר בדין מפוטר , והאם אוכל לתבוע על פגיעה בשם הטוב , על הוצאת דיבה ועל לשון הרע , על התעללות , התעמרות ושיימינג , אשמח לתגובה
תשובה
העברהצר לי לקרוא את אשר את חווה.

ממליצה לך להגיע לפגישה ייעוץ, אינך אמורה לחוות התנהלות כזו.

בכבוד רב,

אורנה שמריהו, עוד"האים עובד שהגיע לגיל פרישה והמעסיק לא ממשיך את העסקתו זכאי להודעה מוקדמת.בכל פיטורי עובד, המעסיק חייב במתן הודעה מוקדמת, וגם בשיחת שימוע וטרם פיטורים גם או הגעת לגיל פרישה.היי,
לפני שבוע התפטרתי ממקום העבודה בעקבות זה שהמעסיק שלי דרש ממני לעבוד שעות נוספות.

רציתי לשאול האם זה חוקי שמעסיק השאיר אותי בעבודה יותר מ-12 שעות (נשארתי 13 שעות) ?

אשמח לדעת האם באפשרותי לתבוע אותו על כך.

תודה.אם לא שולם לך בכינן הנך זכאי לתבוע.

אם עבדת בכל יום 13 שעות - העסקה זו הינה אסורה.

בברכה,

אורנה שמריהו, עו"דאני עובד במשמרות ולפעמים ישנה משמרת בוקר ובאותו היום לילה.הייתי במחלה שלושה ימים ובסיום המחלה הייתי אמור לעבוד משמרת לילה המעסיק שלי לא איפשר לי לעבוד את המשמרת בטענה שבבוקר של אותו היום הייתי במחלה.וכתוצאה מכך הפסדתי יום עבודה האם מותר לו על פי חוק לא לאשר לי להגיע לעבודה.אני עובד קבלן נתבקשתי עי המעסיק לעבוד ביום השבתון ב 30/10 כמה % תשלום מגיע לי במשמרת שניה אני מקבל במשמרת 125% הקבלן טוען שמגיע לי השכר הרגיל איפה רשום בחוק כמה מגיע לי במשמרת
ואיך אני מממש את זה תודה איתןאני עובדת כ-12 שנים סייעת בגן ילדים בעיריה. עבדתי 8 שנים בחינוך המיוחד,וכעט כ-4 שנים בחינוך הרגיל.נאמר לי מכוון שאין לי ותק של 5 שנים בחינוך הרגיל לא חלים עלי הזכויות של סייעות העובדות מעל 5 שניםהיי אורנה,

אני עובד במפעל שעובד סביב השעון. למרות זאת המחלקה שלי עובדת כל הזמן. לפני מספר ימים המנהל החליט שאנחנו עובדים בחג השבועות, האם אני מחויב לעבוד בחג זה? האם יש משהו שאני יכול לעשות?היי,

המעסיק לא יכול לחייב אותך לעבוד ביום החג, ואינך חייב להסכים לעבוד ביום זה.הי.

האם תביעה אזרחית נזקין מונעת הגשת תביעת ביטוח לאומי כתאונת עבודה?פנה לעורך דין המטפל בדיני נזיקין.שלום רב,(מתנצל מראש על כמות השאלות)


ברצוני להגיש תביעה על התעמרות קשה עם נזק גופני מוכח כולל עדים ותצהירים שמוכנים להעיד,כמו כן לשלב הפרות של תשלומי שכר וכו,והטרדה מינית הכל בתביעה אחת.
בבדיקה שערכתי לגבי הגשת תביעה בהתעמרות בעבודה העלויות בשוק עורכי הדין מגיעות לעשרות אלפי שקלים לתביעה, (50 אלף שח לפחות ללא חוות דעת משפטיות)

הייתי רוצה לדעת מדוע בפרט שהפיצוי לעיתים נמוך? האם בגלל שאין רגולציה ואם תכנס רגולציה העלויות יירדו ? והאם ניתן הגיש תביעה בו יילקחו אחוזי עמלה מהפיצוי בלבד והאם זה אפשרי?

תודה רבה,שלום רב,

הנך מוזמן לפגישת ייעוץ בנושא.

שכר הטרחה הינו תלוי עורך דין.

בברכה,שלום אורנה,

אני עובדת בבית חולים כרמל בחיפה בתור אחות, עבדתי בחמש שנים האחרונות בבית החולים כרמל וקיבלתי מכתב פיטורים בשל התייעלות. אם אני מועסקת בחוזה העסקה פרטי בניגוד לרופאים ואחיות אחרות בבית חולים האם אני אפגע מהפיצויים המגיעים לי? בנוסף קראתי באתר שלך כי מכתב פיטורים לא יכול להשלח אך ורק במייל האם זה אפשרי שיתנו לי מכתב פיטורים כך אם עשו לי שימוע בנוסף לכך?

http://www.orna-law.co.il/%D7%9E%D7%9B%D7%AA%D7%91_%D7%A4%D7%99%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D

תודה רבהכניסה מנהל

Close

התרשמתם רוצים שנחזור אליכם ?

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: