facebook image

כך תדעו אם הגיע הזמן לפנות לעו"ד דיני עבודה מומלץ

לייעוץ דיני עבודה ללא התחייבות
השאירו פרטים

כדי לאכוף באופן מלא את דיני העבודה במדינת ישראל, המגנים עליכם כעובדים מפני פעולות בלתי חוקיות מצד המעסיקים שלכם, תזדקקו לעו"ד דיני עבודה מומלץ, שיסייע לכם לנקוט באמצעים משפטיים ולהתמודד עם חוסר הצדק בצורה נכונה ומהירה, ומבלי לפגוע במעמדכם או ביחסים שלכם עם הקולגות והמעסיק.

מרבית עורכי הדין, שמייצגים עובדים בפגיעה בזכויות העובד מבינים, שעובדים שאינם מאוגדים מוצאים עצמם פעמים רבות חסרי אונים מול מעסיקיהם, וחוששים להיקלע לסכסך תעסוקתי.

הגיע הזמן לפנות אל עוד דיני עבודה מומלץ

האם אפשר לעשות את זה לבד?

רבים נוטים לחשוב, שדי בחוק היבש כדי לנצח במשפטים ובדיונים שונים בבית הדין לעבודה. אך המציאות מוכיחה, שלא כך הדבר. עובדים שבוחרים לייצג את עצמם באופן עצמאי מוצאים עצמם פעמים רבות נקלעים לסכסוכי עבודה ואף נאלצים לשלם למעסיקיהם בעבור ההוצאות שנגרמו בעקבות התביעה.

חשוב להבין, לעו"ד דיני עבודה יש את הידע והניסיון לייצג עובדים גם מול חברות גדולות ובעלות משאבים, והוא יודע כיצד להשתמש נכון באינפורמציה כדי לממש את זכויות הלקוח שלו ולמנוע מהמעסיק ועורכי הדין שלו לנקוט בטקטיקות בלתי הוגנות כדי לצאת כשידם על העליונה.

מתי מומלץ לפנות בהקדם לעו"ד דיני עבודה?

 • כאשר קיים חשש לגבי אופן ההתנהלות כלפי העובד במקום העבודה או כשנעשה סיום יחסי עובד ומעביד שלא כחוק (ללא שימוע, קבלת מכתב פיטורים, תשלומי פיצויים וכו').
 • כאשר העובד שוקל להפסיק את עבודתו עקב התנהלות בלתי חוקית של המעסיק כלפיו, התרעמות מצד המעסיק וכדו'.
 • כשהעובד לא מסוגל או לא רוצה לנהל משא ומתן עם המעסיק לגבי הפיצויים שמגיעים לו
 • בכל מצב של הלנת שכר מצד המעסיק, כולל הלנת פיצויים לאחר פיטורים.
 • כשהעובד אינו מבין את זכויותיו, ואינו בטוח באשר לפעולות הראויות, שבהן עליו לנקוט עם סיום יחסיו עם המעסיק.
 • כשמועד ה"התיישנות" עומד לפוג, ועדיין העובד אינו בטוח כיצד והיכן הוא יכול להגיש את התביעה כנגד המעסיק.
 • כשמופעל לחץ על העובד לחתום על "שחרור תביעות" מסובך ומורכב, שאינו מובן לחלוטין.
 • כשעובד אינו מרוצה מהסכם העבודה שלו, ןמרגיש שהוא לא ממש במסגרתו את מלוא זכויותיו.
 • כשלעובד יש הוכחות לכך שסיום עבודתו לא התבצע באופן חוקי.
 • בכל מקרה בו קיים חשש להטרדה מינית או אפליה של עובד בכל שלב מראיון העבודה ועד לסיום יחסי עובד ומעביד.

למה חשוב לפנות בזמן לעורך דין?

כדי להשיג את מרב הסיכויים לנצח בתיק לעתים נדרש מהלקוח לצלם ולתעד כראוי אירועים שונים. מאחר ונטל ההוכחה על מניעים בלתי חוקיים כמו אפליה או תגמול מוטלים על התובע, להלן העובד, חשוב לגבות את הטענות בראיות תומכות.

על מנת לאסוף די ראיות חוקיות וקבילות, חשוב להתייעץ עם עו"ד דיני עבודה מומלץ, שיוכל לתדרך את העובד ולהדריכו, כיצד לעשות זאת בצורה נכונה, חכמה ושקטה.

איך מאתרים עורך דין?

כדי למצוא עורך דין, שיכול לטפל בנושאים הללו בצורה מיטבית, מומלץ לנקוט כמה צעדים:

 • לשאול קרובים ומכרים על עורך דין מומלץ, שמתמחה בדיני עבודה. חשוב מאוד לא לבקש המלצה מעמיתים לעבודה או מאנשים שקשורים בכל דרך שהיא למעסיקים או למקום העבודה, כדי שלא לאבד את מומנט ההפתעה.
 • משקיבלתם המלצה, ערכו מחקר ברשת האינטרנט על המשרד/ עורך הדין שקיבלתם עליו המלצה. בחנו את אתר האינטרנט שלו, את הפרסומים וההמלצות ברשתות החברתיות ואת התקדימים שהוא מפרסם על מנת לקבל אינדיקציה על מידת המקצועיות שלו.
 • קבעו פגישת יעוץ, במהלכה תציגו שאלות והתרשמו מתשובות עורך הדין, מההתנהלות הכללית במשרד, מצוות העובדים והיחס שלהם ללקוחות וכו'.

משרד עו"ד אורנה שמריהו ישמח לקדם את פניכם ולסייע לכם לממש את כל זכויותיכם בהקדם ובמקצועיות שאין שנייה לה. אתם מוזמנים לתאם פגישה במשרדנו, כדי שנוכל לבחון את תיק התביעה שלכם בצורה יסודית.

5 / 5. 1

שיתוף:
צרו קשר
דילוג לתוכן